K první objednávce aviváž ZDARMA

EKO AVIVÁŽE DEDRA

Pokud hledáte aviváž, která je šetrná k přírodě i k vašemu prádlu, zkuste nové rostlinné aviváže Dedra. Tyto aviváže jsou vyrobeny z rostlinných surovin, které se rychle odbourávají a nezatěžují životní prostředí.

Navíc mají příjemné a dlouhotrvající vůně, které dodají vašemu prádlu svěžest a pohodu. Prádlo voní intenzivně, dlouhodobě a vůně je stabilní i po procesu sušení horkým vzduchem v sušičce prádla.
Složka ELASTIL změkčuje vlákno a s každým praním bude vaše prádlo měkčí a měkčí.

Rostlinné aviváže Dedra jsou vhodné i pro vegany, protože neobsahují žádné živočišné složky.
Vyzkoušejte je a uvidíte rozdíl.

Aviváže zakoupíte na oficiálním e-shopu Dedra. Pro klubové SLEVY AŽ 23% na vše zadejte v košíku nebo při registraci SLEVOVÝ KÓD 158014.

České aviváže Dedra jsou velice oblíbené, zanechají Vaše prádlo po vyprání krásně hebké, měkké a voňavé. Obsahují luxusní kosmetické parfémy. Nyní nové ROSTLINNÉ EKO SLOŽENÍ s dlouhotrvající vůní a balené v nových EKO lahvích z recyklovaných plastů.

VZORKY AVIVÁŽÍ

Nevíte jakou aviváž si vybrat? Vyzkoušejte nejdříve vzorky. Na e-shopu najdete různé sady k objednání.

ČÍM JSOU AVIVÁŽE DEDRA JEDINEČNÉ?

Avivážní kondicionér L´AVIVAGE DEDRA je DVOUSLOŽKOVÝ antistatický, změkčovací a parfemovaný prostředek, který se přidává do posledního máchání v pračce nebo při ručním praní.

SLOŽKA ANTISTATICUM je stejně účinná, jako u běžné aviváže - odstraní elektrostatický náboj a částečně změkčí vlákno prádla.

SLOŽKA ELASTIL ME je podobná silikonům, které se přidávají do vlasových kondicionérů. ELASTIL změkčuje vlákno ještě lépe a mnohem více než složka Antistaticum a navíc s každým dalším praním se jeho změkčovací účinek zlepšuje - násobí se. Platí tedy pravidlo, že čím více L´AVIVAGE používáte, tím je vaše prádlo měkčí a měkčí....

Proto získáte s aviváží Dedra již po třetím praní o cca 300% lepší změkčovací účinky než při použití obyčejné aviváže ze supermarketu bez ELASTILU ME.

Aviváže Dedra obsahují 4 x více parfémového oleje, než ta nejlepší značková aviváž ze supermarketu. Prádlo voní intenzivně, dlouhodobě a vůně je stabilní i po procesu sušení horkým vzduchem v sušičce prádla. I po sušení v sušičce si zachová velmi příjemnou a silnou vůni.

Aviváže obsahují čistý extrakt z ALOE VERA BARBADENSIS. Tedy složky s příznivým a zklidňujícím vlivem na pokožku.

750 ml aviváže Dedra odpovídá 4,5 l běžné aviváže.

Široký výběr vůní. Novinkou je dětská aviváž BABYDOO s velmi jemnou krémovo-pudrovou parfemací.

Mé nejoblíbenější vůně aviváží Dedra najdete v menu ZKUŠENOSTI S VÝROBKY DEDRA