AVIVÁŽE DEDRA

Pokud hledáte aviváž, která je šetrná k přírodě i k vašemu prádlu, zkuste nové rostlinné aviváže Dedra. Tyto aviváže jsou vyrobeny z rostlinných surovin, které se rychle odbourávají a nezatěžují životní prostředí.

Navíc mají příjemné a dlouhotrvající vůně, které dodají vašemu prádlu svěžest a pohodu. Rostlinné aviváže Dedra jsou vhodné i pro vegany, protože neobsahují žádné živočišné složky. Vyzkoušejte je a uvidíte rozdíl!

AVIVÁŽE DEDRA - NÁKUP SE SLEVOU

České aviváže Dedra jsou velice oblíbené, zanechají Vaše prádlo po vyprání krásně hebké, měkké a voňavé. Obsahují luxusní kosmetické parfémy.

Nyní nové ROSTLINNÉ EKO SLOŽENÍ s dlouhotrvající vůní a balené v nových EKO lahvích z recyklovaných plastů.

Aviváže zakoupíte na oficiálním e-shopu Dedra.

E-shop Dedra zde: www.dedra.cz

Avivážní kondicionér L´AVIVAGE DEDRA je DVOUSLOŽKOVÝ antistatický, změkčovací a parfemovaný prostředek, který se přidává do posledního máchání v pračce nebo při ručním praní.

SLOŽKA ANTISTATICUM je stejně účinná, jako u běžné aviváže - odstraní elektrostatický náboj a částečně změkčí vlákno prádla.

SLOŽKA ELASTIL ME je podobná silikonům, které se přidávají do vlasových kondicionérů. ELASTIL změkčuje vlákno ještě lépe a mnohem více než složka Antistaticum a navíc s každým dalším praním se jeho změkčovací účinek zlepšuje - násobí se. Platí tedy pravidlo, že čím více L´AVIVAGE používáte, tím je vaše prádlo měkčí a měkčí....

Proto získáte s aviváží Dedra již po třetím praní o cca 300% lepší změkčovací účinky než při použití obyčejné aviváže ze supermarketu bez ELASTILU ME.

Aviváže Dedra obsahují 4 x více parfémového oleje, než ta nejlepší značková aviváž ze supermarketu. Prádlo voní intenzivně, dlouhodobě a vůně je stabilní i po procesu sušení horkým vzduchem v sušičce prádla. I po sušení v sušičce si zachová velmi příjemnou a silnou vůni.

Aviváže obsahují čistý extrakt z ALOE VERA BARBADENSIS. Tedy složky s příznivým a zklidňujícím vlivem na pokožku.

750 ml aviváže Dedra odpovídá 4,5 l běžné aviváže.

Široký výběr vůní. Novinkou je dětská aviváž Sensitive s velmi jemnou vůní pleťového mléka.

Mé nejoblíbenější vůně aviváží Dedra najdete v menu ZKUŠENOSTI S VÝROBKY DEDRA