SUPER START DEDRA

DÁRKY K OBJEDNÁVKÁM

Využijte skvělou příležitost a získejte výrobky DEDRA INNOVATIONS ZDARMA. Akce platí pro nově registrované klubové zákazníky.

K první objednávce nad 1500 Kč (cena po slevách) získáte ZDARMA AVIVÁŽNÍ KONDICIONÉR a ČISTIČ NA KOUPELNY a zařadíte se do programu SUPER START.

Objednejte zboží v hodnotě cílové částky a výše v průběhu 6ti po sobě jdoucích kalendářních měsíců. K těmto objednávkám dostanete dárky v hodnotě až 3840 Kč (151,2 €).

Pro využití akce musíte objednat postupně ve všech 6ti měsících.

Být členem Dedra klubu se vyplatí. Registrace je zcela zdarma a bez závazků.

Výhody účasti v SUPER STARTU:

Dárky v hodnotě až 3 840 Kč (151,2 €)

Dopravné za objednávku ZDARMA
Kvalitní drogerie
na vyzkoušení nebo k dalšímu prodeji

Podmínky akce

Tato akce SUPER START platí pouze pro nově registrované zákazníky s klubovou slevou (členy klubu DEDRA). Produkty se v průběhu akce mohou měnit. Ceny v letáku jsou platné v momentě zveřejnění letáku. Ceny v EUR jsou vypočteny podle aktuálních cenových podmínek nebo kurzu. Počet bodů (obratu) každého kroku (od kroku 2 a výše) můžete dosáhnout v požadovaném období kumulativně vždy jednou, nebo více objednávkami. Tedy jednou nebo více objednávkami ve sledovaném měsíci. První objednávka (prvoobjednávka) je vždy kvalifikační a je jí nutné splnit najednou!

SUPER START je možné začít prvním nebo druhým krokem. Získání dárků v rámci dalších kroků (3. 4. 5. a 6. krok) je pak podmíněno splněním všech předcházejících kroků (mimo kroku prvního), tzn. výhody z Kroku 3 získáte splěním Kroku 2, výhody z Kroku 4 získáte pouze splněním kroku 2, Kroku 3 atd, výhody Kroku 5 získáte pouze splněním kroku 2, kroku 3 a kroku 4 atd.
Pokud tedy v některém z kroků (sledovaných měsíců) nedosáhnete požadovanou hodnotu objednávky, nelze pokračovat v dalších krocích SUPER STARTU. Následující krok je vždy nutné plnit v dalším kalendářním měsíci.
Akce je platná do odvolání. Akce platí pro zákazníky, kteří vstoupili do klubu po 23. 4. 2024 od 9.00

Informace o původním Úspěšném startu

Program Super Start 2023 byl ukončen k 22. 4. včetně. Zákaznici, kteří vstoupili před tímto datem do původního Úspěšného startu, tedy dále volně pokračují v novém programu SUPER START již s novými podmínkami a novými odměnami. Mohou tedy využít celých 6 měsíců výhod a dárků.