O MNĚ

JANA MATUŠÍKOVÁ
DIAMANTOVÝ KOORDINÁTOR Č. 158014 FIRMY DEDRA

ZPROSTŘEDKOVATEL OBCHODU


VÍTEJTE NA MÉM WEBU DEDRA-SPOLUPRACE.CZ

Jmenuji se Jana Matušíková a bydlím v malé vesničce ve východních Čechách. S Dedrou jsem začala spolupracovat před 11ti lety a je to má srdeční záležitost. Dedra mi dala svobodu a možnost podnikat z domova.

Chtěla bych se s vámi podělit o zkušenosti s ekologicky šetrnou drogerií Dedra a nabídnout vám možnost přivýdělku nebo nákupu těchto výrobků se slevou.

V dnešní době chce snad každá hospodyňka ušetřit.
I já jsem kdysi hledala na internetu výhodné nákupy, slevy, různé domácí práce a přivýdělky a náhodou jsem narazila na stránky www.dedra.cz, kde mě zaujal slevový systém, který společnost nabízí.

Od té doby s firmou Dedra spolupracuji (na ŽL) a neměnila bych.
Bez nadsázky mohu říct, že má práce je zároveň i mým koníčkem a jsem šťastná, že jsem tenkrát Dedru objevila.

Líbí se mi, že Dedra nabízí více druhů zboží a tak si každý může vybrat z bohaté nabídky kvalitních výrobků.
Po přečtení klubových podmínek (více v sekci SPOLUPRÁCE), jsem provedla prvoobjednávku zboží (úklidové prostředky, které jsou potřeba stále). Od té doby u Dedry nakupuji pravidelně.
S prvoobjednávkou mi zdarma přišel aktuální katalog. Katalog Dedra je výborně zpracovaný a přehledný. Prohlédnout si ho můžete zde: KATALOGY

Drogerie Dedra je vysoce koncentrovaná a proto se používá jen malé množství a vydrží opravdu dlouho. Nejvíc od Dedry používám prací gely, aviváže, balsamy na ruční mytí nádobí, čističe kuchyní, koupelen a oken. Pro rodinu se vždy u Dedry najdou krásné dárky. Dedra se dobře prodává a rychle si získává stálé zákazníky.

U Dedry se mi líbí vstřícnost a bezvadná komunikace, rychlé dodání zboží, bezproblémové a rychlé vyřízení reklamace nebo výměny zboží a snadný provizní systém. Každou chvíli Dedra pro své zákazníky, koordinátory a prodejce připravuje různé dárky a slevové akce. Aktuální přehled akcí najdete zde: AKCE

Vždy objednám zboží v hodnotě minimálně 1500 Kč (po odečtení marží a slev) a neplatím žádné poštovné, ale záleží na vás, slevu (marži) dostanete při jakékoliv hodnotě objednávky. Pro získání svého zákaznického čísla a slev stačí při první objednávce uvést slevový kód. Bez slevového kódu byste nakupovali za plné katalogové ceny.

Zboží se objednává přes oficiální web společnosti Dedra www.dedra.cz, kde také probíhá registrace při prvoobjednávce.
Návod na registraci u Dedry: REGISTRACE

Když budete chtít s čímkoliv poradit, neváhejte mě kontaktovat na email Matusikova@seznam.cz. Na vaše dotazy se snažím reagovat obratem.

Najdete mě i na Facebooku: https://www.facebook.com/jana.matusikova.7


Věřím, že s Dedrou budete spokojeni stejně jako já a těším se na spolupráci :)
Váš koordinátor Jana Matušíková, 158014.