Čím jsou aviváže Dedra jedinečné?

07.01.2024

Aviváž od Dedry není jen obyčená aviváž, je to dvousložkový avivážní kondicionér - antistatický, změkčovací a parfemovaný prostředek, který se přidává do posledního máchání v pračce nebo při ručním praní.

L'AVIVAGE® DEDRA je vhodná i pro vegany, protože na rozdíl od běžných aviváží není vyrobena ze surovin živočišného původu. Je bez chlóru, bez perborátu, bez fosfátů. Nikdy nebyla, není a nebude testovaná na zvířatech.


PRVNÍ složka ANTISTATICUM

je stejně účinná, jako u běžné aviváže - odstraní elektrostatický náboj a částečně změkčí vlákno prádla.


DRUHÁ složka ELASTIL ME

je podobná silikonům, které se přidávají do vlasových kondicionérů. ELASTIL změkčuje vlákno ještě lépe a mnohem více než první složka a navíc s každým dalším praním se jeho změkčovací účinek zlepšuje – násobí se. Platí tedy pravidlo, že čím více L´AVIVAGE používáš, tím je tvoje prádlo měkčí a měkčí….

Proto získáte s L´AVIVAGE již po třetím praní o cca 300 % lepší změkčovací účinky než při použití obyčejné aviváže ze supermarketu bez ELASTILU ME.


TŘETÍ výhodou je, že....

avivážní kondicionéry Dedra obsahují 4 x více parfémového oleje, než ta nejlepší značková aviváž ze supermarketu. Prádlo voní intenzivně, dlouhodobě a vůně je stabilní i po procesu sušení horkým vzduchem v sušičce prádla. I po sušení v sušičce si zachová velmi příjemnou a silnou vůni.


ČTVRTOU výhodou je

obsah čistého extraktu z ALOE VERA BARBADENSIS. Tedy složky s příznivým a zklidňujícím vlivem na pokožku.


RECYKLACE

LAHEV GoEco ZE 100% RECYKLÁTU (vytříděný a omytý plast)

100 % hmotnosti této lahve tvoří plasty, které lidé vytřídili a odevzdali do sběru.


EKOLOGIE

Tento prostředek je velmi koncentrovaný. Stačí menší množství oproti klasickým prostředkům. Neobsahuje zbytečnou vodu, která má za cíl u obyčejných výrobků ze supermarketu jen zvyšovat celkový objem tekutiny a výhodnost produktu.
Díky menšímu plastovému obalu našeho koncentrátu šetříš životní prostředí při zpracování odpadních plastů. Ušetříš peníze za zbytečné nadměrné plastové obaly ředěných prostředků a jejich přepravu do supermarketu.

Díky tomu získáš jen koncentrovanou sílu, kterou skutečně potřebuješ a využiješ
Vznikne menší množství odpadu pro následnou recyklaci plastů
Na zabalení našeho koncentrátu stačí menší obal.
Menší obal při přepravě k tobě vyprodukuje při přepravě méně emisí výfukových plynů
Zabere méně místa v domácnosti oproti klasickým nekoncentrovaným prostředkům.
Neničí bakterie v čističkách odpadních vod.ŠIROKÝ VÝBĚR VŮNÍ

Vybírat můžete ze svěžích vůní, květinových, ovocných, sladkých, pánských i dětských. Vyberte si tu svou nej.