DEDRA AG BY AGATA

NOVINKY! AG by AGATA
Nová ikonická vůně, vycházející z osobitého stylu a přirozeného šarmu Agáty Hanychové, mámy, modelky, influencerky a ženy s nezaměnitelným instinktem pro krásu a hlavně domov.
Parfemace, která nese podpis ženy s odvahou být sama sebou.
Nechte se inspirovat její energií a silou. Staňte se hvězdou vlastního příběhu.
AG by AGATA
AGÁTA HANYCHOVÁ
Exkluzivní parfemace se otevírá svěžími ovocnými a citrusovými tóny, které vás přenesou do světa lehkosti a jiskřivé čistoty.
Smyslnou kompozici rozvíjí květinový akord jasmínu a orchideje, něžný jako hedvábný dotek.
Hloubku parfemace určuje hřejivý mošus, sladká tonka a krémová vanilka.

Máte slevový kód od Agáty?
Nejdříve si vytvořte zdarma účet s číslem koordinátora 158014
a potom zadejte v košíku Agátin slevový kód.
Klubová sleva + Agátina sleva se Vám sečtou!!

L'AVIVAGE AG by AGATA | Avivážní kondicionér, 750 ml
Avivážní kondicionér L'AVIVAGE 2in1 je DVOUSLOŽKOVÝ antistatický, změkčovací a parfemovaný prostředek, který se přidává do posledního máchání v pračce nebo při ručním praní.
Nová rostlinná L'AVIVAGE® je vhodná i pro vegany, protože na rozdíl od běžných aviváží není vyrobena ze surovin živočišného původu.
▪️4x více exkluzivního kosmetického parfému než aviváž z obchodu
▪️změkčuje prádlo, které se po usušení mnohdy nemusí žehlit díky složce Elastil® ME
▪️dlouhodobá vůně několik týdnů po vyprání
▪️obsahuje extrakt z Aloe vera Barbadensis
▪️prádlo je 3 x více hebké, protože je aviváž vyrobena pouze z rostlinných surovin a obsahuje složku Elastil® ME
PARFUMAGE AG by AGATA | Parfém na praní a úklid, 500 ml
PARFUMAGE® pro intenzivní a dlouhotrvající vůni prádla i domova se složkou neutralizující zbytky pracích prostředků v prádle.
▪️koncentrovaný exkluzivní kosmetický parfém pro dlouhotrvající vůni
▪️oživuje barvy a rozpouští zbytky pracích prostředků v prádle
▪️je šetrná k prádlu a k vaší pokožce
▪️nepoškozuje nálevku a vnitřní části pračky, je vhodná pro praní při všech teplotách až do 95 °C (na rozdíl od konkurenčních olejových parfémů na praní, které při teplotách nad 60 °C mohou poškodit pračku)


AG by AGATA | osvěžovač vzduchu & textilií | PARFUMIA®, 200 ml
Osvěžovačem můžeš navonět ručníky, závěsy ale samozřejmě i oblečení nebo košile.
Díky luxusnímu kosmetickému parfému premium parfum spolehlivě provoní a příjemně osvěží tvé textilie.