COMBIVAR RECENZE

RECENZE - COMBIVAR DEDRA EL7979

 

 

 

Výborný pomocník do vaší kuchyně. S Combivarem od Dedry jsem maximálně spokojená a mohu ho vřele doporučit. Určitě si ho také zamilujete.

 

 

dedra

Katalogová cena Combivaru nyní : 3490 Kč
Cena pro registrované zákazníky s uvedeným koordinátorem : 2685 Kč

Více zde: https://www.dedra-spoluprace.cz/products/dedra-combivar/

Katalogová cena Combivaru : 3490 Kč
Cena pro registrované zákazníky s uvedeným koordinátorem : 2685 Kč

 

 

COMBIVAR je v současné době NEJPROPRACOVANĚJŠÍ multifunkční varné a smažící zařízení na českém a slovenském trhu.

 

Má krásný design, 18 přednastavených programů, vaří, vaří tlakově, vaří v páře, frituje, upeče omelety, domácí chléb, buchtu, bábovku, dortový korpus (bez vymazávání a krásně se po vychladnutí vyklápí), vyrobí huspeniny, domácí jogurty,...

 

Zastoupí 16 kuchyňských spotřebičů a ušetří spoustu času a el. energie při vaření.

Například brambory uvaříte tlakově za pouhé 4 minuty (program CHEF), rýži Basmati za 6-7 minut (program RICE), hovězí guláš zvládnete za cca 50 minut (osmažení cibulky do zlatova a zatažení masa s programem FRY 20 minut + vaření s programem STEW 30 minut).

Velice oblíbený je program pomalého dušení (SLOW STEW), který je nastavený na 2 hodiny a 95°C. Maso si díky vaření při nízké teplotě zachovává výjimečnou křehkost a chuť.

 

 

combivar guláš

 

 

PŘEHLED TLAKOVÝCH A NETLAKOVÝCH PROGRAMŮ

Tento tahák na lednici dostanete společně s Combivarem nebo si ho můžete i vytisknout.

combivar tahák

 

 

Při vaření musí být správně nastavený ventil (viz. obrázek).

Při vaření pod tlakem můžete u programů nastavovat vlastní čas, teplotu ne. U vaření bez tlaku si můžete nastavit čas i teplotu. Combivar má 7 bezpečnostních prvků pro bezpečné vaření pod tlakem.

Combivar má funkci odloženého startu, můžete si nastavit, za jak dlouho se má program spustit. Po ukončení programu vám bude Combivar pokrm přihřívat na 70°C, dokud ho nevypnete tlačítkem Keep Warm/Cancel.

Pokud s Combivarem nepracujete, přepne se do režimu spánku a na displeji bude svítit F. Probudíte ho podržením tlačítka START po dobu 5 sekund.

 

combivar displej

 

 

Jakmile spustíte jakýkoliv program tlačítkem Start, na displeji se objeví rotující obdelník. To znamená, že se Combivar zahřívá. Čas ohřevu závisí na množství a teplotě vložených potravin. Po dosažení zvolené teploty začne Combivar odpočítávat čas.

V případě tlakového vaření se Combivar zahřeje na bod varu, pak si hrnec odpustí trochu páry, vyskočí červený plovákový ventilek, potom uslyšíte cvaknutí a teprve potom se začne odpočítávat čas.

Po ukončení tlakového vaření vyčkejte pár minut a teprve potom začněte pomalu odpouštět páru.

 

 

 

 

Ovládání Combivaru je jednodušší než se na první pohled zdá. Zvládne to opravdu každý. Doporučuji si udělat kafíčko a vklidu si prostudovat návod k obsluze. Můžete začít něčím jednoduchým, například vaječnou omeletou.

 

combivar omeleta

Do nádoby dáme nakrájenou slaninu a zapneme program OMELETE, který nastavíme na 15 minut a 115°C. Jakmile se Combivar zahřeje, začne odpočítávat čas. Po chvíli přidáme 4 rozšlehaná a osolená vajíčka a opepříme. Zavřeme víko a za chvíli je hotovo. Fantazii se meze nekladou, můžete přidat šunku, sýr... jak má kdo rád.

 

A za pár dnů už z vás bude profík :)

 

 

COMBIVARKA ZE ZAKYSANÉ SMETANY

combivarka

 

 

 

Nádoba s nepřilnavým keramickým povrchem Biopan se krásně myje, opravdu stačí jen trochu saponátu na nádobí a houbička (pozor, nedávat do myčky). Na výrobky řady Biopan s keramickým povrchem používejte dřevěné nebo silikonové náčiní (ne kov)

Nádoba má objem 6 litrů, pohodlně v ní uvaříte pokrm pro celou rodinu. Velkou výhodou je možnost zakoupení dalších nádob do Combivaru.

Víko Combivaru lze celé demontovat a vyčistit. Nebo můžete sejmout jen vnitřní hliníkovou část víka s těsněním tažením za silikonový střed.

combivar

 

 

 

S Combivarem vám přijde toto příslušenství : miska na vaření v páře, kovový fritovací koš, jogurtovač pro přípravu šesti jogurtů, odměrka a lžíce, podrobný návod.

combivar

 

 

Nyní jsou v prodeji náhradní díly ke Combivaru. Můžete si zakoupit náhradní jogurtovač, hliníkový kryt včetně úchytu, velké těsnění, malé těsnění, silikonové nožičky a záchytnou nádobku. Náhradní díly budou v nabídce dlouhodobě.

 

 

 

DORTOVÝ KORPUS Z COMBIVARU

Na ozdobení jsem použila zdobící šablony Dedra DA6439.

combivar dort

combivar

 

 

 

 

Výrobcem Combivaru je společnost Vaše Dedra, s.r.o.

 

 

dedra

Combivar Dedra zakoupíte na www.dedra.cz LEVNĚJI - se slevou až 23%
Při první objednávce na e-shopu Dedra se ZDARMA ZAREGISTRUJTE se slevovým kódem 158014.

 

 

 

Více o Combivaru zde : DEDRA COMBIVAR

 

 

 

Recepty pro Combivar na webu Dedra.cz : www.recepty.dedra.cz

combivar recepty

 

 

 

Přeji dobrou chuť :) Koordinátor Dedry č.158014, Jana Matušíková.

 

 

 

combivar spolehlivost

 

 

 

 

dedra

 

 


Online katalogy Dedra

 katalog dedra
 


Oficiální weby Dedra :

dedra

mojadedra

 SLEVOVÝ KÓD : 

 158014