SBS TRADE LÉČIVÁ KOSMETIKA

SBS TRADE LÉČIVÁ KOSMETIKA BODY


V nabídce firmy SBStrade naleznete tři produktové řady přírodní léčivé kosmetiky.
 

sbs trade

Oficiální web : www.sbstrade.cz

šperky guru

 


1. SKIN MAGIC TRX

Základní složkou produktů SKIN MAGIC je Troxerutin, což je upravený rutin. Troxerutin snadněji proniká buněčnými stěnami, čímž je zvýšeno jeho blahodárné působení na lidský organismus.

Rutin je významný antioxidant s mnoha příznivými účinky na lidský organismus. K jeho nejvýznamnějším vlastnostem patří celkové posílení kardiovaskulárního systému, podpora krevního oběhu a zlepšení pružnosti cév.

Výrazně ovlivňuje podkožní jemné kapiláry a vlásečnice, snižuje jejich křehkost a značně zlepšuje prokrvení. Urychluje rekonvalescenci různých poúrazových stavů mezi něž patří otoky, zhmožděniny, podvrtnutí, natažení svalů a šlach, proleženiny, krevní výrony, modřiny, jizvy a další podobné potíže. Důležitý účinek způsobený prokrvením tkání se také projeví při podpoře hojení menších poranění, odřenin, opařenin, popálenin, slunečních spálenin a omrzlin. Troxerutin velmi příznivě působí při různých kožních potížích mezi něž patří akné, vyrážky, ekzémy, svědivost, místní podráždění, alergie, případně i lupénka.

Pro zvýšení účinků této zázračné látky, přidává SBStrade do kosmetiky šťávu z Aloe vera, jejíž blahodárný vliv na naše zdraví je všeobecně znám.

Lidské tělo potřebuje 22 aminokyselin, Aloe vera jich obsahuje 20! Z mnoha minerálních látek je v Aloe vera zastoupen hořčík, mangan, zinek, vápník, sodík a železo, z vitaminů je nejvíce zastoupen C, E, beta karoten (prekurzor vitaminu A) a B12, který je v jiných rostlinách takřka nepřítomen. Důležitou složkou pro podporu účinků Troxerutinu je látka lignin bohatě obsažená v Aloe vera. Lignin přináší Aloe vera schopnost snadno pronikat pokožkou. Léčebné a kosmetické přípravky se šťávou z Aloe vera se používají na kožní onemocnění, alergii, ekzém, vyrážku, svědivost, místní podráždění, plísně, drobné poranění, popáleniny, opařeniny, omrzliny atd. Aloe vera rovněž rozšiřuje krevní vlásečnice, zvyšuje prokrvení a tím urychluje proces hojení a regenerace, dále snižuje bolest a zlepšuje stavy po úrazech. Jedinečná kombinace Troxerutinu s Aloe vera Vás překvapí svým silným účinkem a rychlým zlepšením obtíží.

 

 

SKIN MAGIC FIRST AID - PRVNÍ POMOC PRO POKOŽKU

sbs trade skin magic

Gel zklidňuje pokožku po nadměrném slunění, pomáhá pokožce při spáleninách, opařeninách a omrzlinách, které nevyžadují zásah lékaře. Příznivě ovlivňuje pokožku po drobném poranění a vzniku oparu, podporuje prokrvení tkání, zajišťuje přísun živin do dříve poškozených a ošetřených míst, zvyšuje pružnost podkožních cév. Urychluje odstranění odumřelých buněk, působí na strupy, jizvy, mozoly, puchýřky, modřiny a krevní podlitiny, podporuje celkovou regeneraci.

Gel - obsah 100 ml

 

 

 

 

SKIN MAGIC ACNE OFF - KONEC AKNÉ!
 

sbs trade skin magic

 

ACNE OFF - dvousložkový přípravek pro boj s akné.

 

Čistící voda (Cleansing lotion) otevírá póry, hloubkově čistí, zklidňuje a vyhlazuje pleť. Snižuje aktivitu mazových žláz, upravuje rovnováhu mezi mastnotou pokožky a její vlhkostí.

 

Zklidňuje a čistí pleť

Upravuje rovnováhu mastnoty a vlhkosti pokožky

Odstraňuje odumřelé buňky, trudovitost a černé tečky

 

 

Reparační gel (Repair gel) stabilizuje pleť po jejím vyčištění a urychluje regeneraci poškozené tkáně. Zlepšuje prokrvení, pevnost a pružnost vlásečnic, zužuje cévy a póry.

 

Stabilizuje pleť po vyčištění

Stahuje póry

Podporuje přirozenou obranyschopnost

Hydratuje a zpevňuje pokožku

 

 

 

 

SKIN MAGIC HAPPY FEET - PÉČE O CHODIDLA
 

sbs trade skin magic

 

Krém HAPPY FEET hydratuje, zvláčňuje a změkčuje ztvrdlou pokožku nohou, předchází tvorbě zrohovatělých pat a odstraňuje odumřelé buňky. Podporuje prokrvení tkáně, zlepšuje stav podkožních cév nohou a tím zajišťuje lepší přívod živin. Snižuje možnost vzniku popraskané kůže a vzniku plísní, má antiperspirační vlastnosti, omezuje pocení.

 

Ztvrdlou kůži

Vznik prasklin

Pocení, zápach

Prevenci plísní

 

Krém - obsah 100 ml

 

 

 

 

SKIN MAGIC GET UP - EXTRA ÚČINNÁ REGENERACE PLETI
 

sbs trade skin magic

 

Regenerační krém GET UP! vyhlazuje vrásky, posiluje obličejové kontury a redukuje kruhy pod očima. Celkově oživuje pleť, tlumí známky únavy a stresu a tím zajišťuje svěží vzhled. Zlepšuje prokrvení, pevnost a pružnost vlásečnic, stimuluje krevní oběh. Hydratuje a zpevňuje ochablou pokožku, zvyšuje její obranyschopnost. Lze použít kdykoliv

např. ráno po „dlouhé noci“, při pocitu únavy apod.

 

 

Rychle vyhlazuje vrásky

Posiluje obličejové kontury

Rozzáří a chrání pleť

Redukuje otoky a kruhy pod očima

Tlumí známky únavy a stresu

Nabíjí pleť novou energií

 

Krém - obsah 50 ml

 

 

 

 

2. CANABIS - KONOPNÉ PRODUKTY
 

 

CANABIS NATURAL - 100% PŘÍRODNÍ KONOPNÁ MAST

 

sbs trade canabis

 

 

NATURAL čistá konopná mast je vyráběna z nejkvalitnějších surovin, hlavní složkou je konopný olej.

Díky velkému množství kanaboidů je její regenerační a zvláčňující účinek nepřekonatelný.

Je dokonalá pro udržení krásné pleti a umí si velmi rychle poradit  s drobnými kožními problémy.

Její promašťující, zvláčňující a další blahodárné účinky poznáte již po krátkodobém používání.

Ve 2 velikostech balení 100ml / 175ml

 

 

 

 

CANABIS TEA TREE - PŘÍRODNÍ KONOPNÁ MAST S PŘÍDAVKEM DEZINFEKČNÍHO OLEJE TEA TREE

 

SBS TRADE CANABIS MAST

 

NATURAL čistá konopná mast je vyráběna z nejkvalitnějších surovin, hlavní složkou je konopný olej.

Díky velkému množství kanaboidů je její regenerační a zvláčňující účinek nepřekonatelný.

Je dokonalá pro udržení krásné pleti a umí si velmi rychle poradit  s drobnými kožními problémy.

Její promašťující, zvláčňující a další blahodárné účinky poznáte již po krátkodobém používání.


TEA TREE obsahuje navíc olej ze stromu Melaleuca Alteriofolia, u nás známého jako TeaTree Oil.

Toto extra silné přírodní antiseptikum má opravdu fantastické protibakteriální a protiplísňové účinky.

Již po staletí jsou rovněž výborně hodnoceny jeho kosmetické vlastnosti.

Kromě každodenního používání pro čistou a vláčnou pleť, bychom tuto mast doporučili zejména při kožních problémech jako jsou akné, opary, oděrky, popraskaná kůže, plísně, zapáchající nohy a další podobné obtíže vyžadující  antiseptické a antimykotické působení.

Ve 2 velikostech balení 100ml / 175ml

 

 

 

 

CANABIS WARM - PŘÍRODNÍ KONOPNÁ MAST

 

sbs trade canabis krém

 

NATURAL čistá konopná mast je vyráběna z nejkvalitnějších surovin, hlavní složkou je konopný olej.

Díky velkému množství kanaboidů je její regenerační a zvláčňující účinek nepřekonatelný.

Je dokonalá pro udržení krásné pleti a umí si velmi rychle poradit  s drobnými kožními problémy.

Její promašťující, zvláčňující a další blahodárné účinky poznáte již po krátkodobém používání.


WARM obsahuje navíc kapsicinovou tinkturu ze dvou druhů chilli papriček Frutences a Annuum (Jalapeno, Cayene apod.). Prokázaný stimulační efekt kapsicinu na náš krevní oběh funguje i při aplikaci na kůži,kdy můžeme účinnou látku lokálně směrovat do postižených míst. Kupříkladu lidé trpící zánětlivým onemocněním kloubů - artrózou využívají tohoto účinku a zlepšují si tak prokrvení postiženého kloubu.


Ve 2 velikostech balení 100ml / 175ml

 

 

 

 

CANABIS NATURAL - VZOREK 5 ml

 

sbs trade vzorek

 

Zkušební vzorek masti Canabis Natural.

 

 

 

 

CANABIS HAIR - PŘÍRODNÍ KONOPNÝ ŠAMPON S PŘÍDAVKEM KOKOSOVÉHO OLEJE

 

SBS TRADE CANABIS

 

HAIR v sobě kombinuje extrakt z konopných semínek a kombinaci výtažků z kokosových ořechů pro hebké vlasy. Navíc jsme do receptury přidali posilující pšeničné proteiny, které spolu s konopím blahodárně působí na pokožku hlavy.
 

Balení: 200ml

 

 

 

 

CANABIS SHOWER GEL - PŘÍRODNÍ KONOPNÝ SPRCHOVÝ GEL

 

SBS TRADE CANABIS

 

SHOWER GEL s obsahem extraktů z konopných semínek má díky nim výborné čistící schopnosti.

Obsahuje extrakt z kokosových ořechů, který blahodárně působí na kvalitu Vaší pokožky. Je to neutrální kosmetický přípravek na přírodní bázi, takže je vhodný pro každodenní používání a podporuje celkovou filozofii péče o pleť konopnými produkty.
 

Výhodné balení: 300ml

 

 

 

 

CANABIS BODY LOTION - PŘÍRODNÍ KONOPNÉ TĚLOVÉ MLÉKO - AKCE

 

SBSTRADE CANABIS

 

BODY LOTION je vlastně odlehčená konopná mast na bázi emulze, která se výborně hodí pro ošetření těla po koupání apod. Díky výborným vlastnostem esenciálních kyselin z konopného oleje zanechá vaši pokožku dokonale vláčnou a hebkou.

Balení: 200ml

 

 

 

3. MEDIROLL

MEDIROLL ICE - CHLADIVÝ GEL - "CELÁ LÉKÁRNIČKA V JEDNÉ LAHVIČCE"

SBS TRADE MEDIROLL

Dokonalá kombinace účinných látek Eukalyptového oleje  a Methyl Salycilátu zajišťuje rychlý efekt při úlevě od bolesti  a únavy. Kombinace hřejivého a chladivého pocitu uvolňuje a uklidňuje postižená místa. Lokální zvýšení průtoku krve pak napomáhá k rychlé obnově sil a pohyblivosti.

Mediroll je velmi účinné dočasné lokální analgetikum s hřejivě-chladivým účinkem. Byl vyvinut pro rychlou úlevu od bolesti namožených či ztuhlých svalů a kloubů. Své uplatnění najde zejména po sportovních či pracovních výkonech, které často provází zmíněné obtíže.

Je velice oblíbený zejména mezi sportovci pro zahřátí svalů před výkonem a rychlé zotavení po něm, ale i pro potlačení akutní bolesti při úrazech jako jsou výrony, modřiny, natažené svaly či šlachy, bolesti zad, artritida apod.

Mediroll lze aplikovat "bezdotykově", díky čemuž jej můžete použít kdekoliv a kdykoliv bez nutnosti umýt si poté ruce. Nehrozí přenesení a nepříjemné zasažení citlivých míst jako jsou oči a sliznice.

Obsah 50 ml

 

 

 

MEDIROLL HOT - CHLADIVĚ HŘEJIVÝ - "CELÁ LÉKÁRNIČKA V JEDNÉ LAHVIČCE"

SBS TRADE MEDIROLL

Dokonalá kombinace účinných látek Eukalyptového oleje  a Methyl Salycilátu zajišťuje rychlý efekt při úlevě od bolesti  a únavy. Kombinace hřejivého a chladivého pocitu uvolňuje a uklidňuje postižená místa. Lokální zvýšení průtoku krve pak napomáhá k rychlé obnově sil a pohyblivosti.

Mediroll je velmi účinné dočasné lokální analgetikum s hřejivě-chladivým účinkem. Byl vyvinut pro rychlou úlevu od bolesti namožených či ztuhlých svalů a kloubů. Své uplatnění najde zejména po sportovních či pracovních výkonech, které často provází zmíněné obtíže.

Je velice oblíbený zejména mezi sportovci pro zahřátí svalů před výkonem a rychlé zotavení po něm, ale i pro potlačení akutní bolesti při úrazech jako jsou výrony, modřiny, natažené svaly či šlachy, bolesti zad, artritida apod.

 

Mediroll lze aplikovat "bezdotykově", díky čemuž jej můžete použít kdekoliv a kdykoliv bez nutnosti umýt si poté ruce. Nehrozí přenesení a nepříjemné zasažení citlivých míst jako jsou oči a sliznice.

Obsah 50 ml

 

 

 

 

Nabídka spolupráce s firmou SBStrade.
Více informací zde : SBS TRADE - PŘIVÝDĚLEK

 

 

 

sbs trade

V nabídce SBStrade najdete širokou nabídku kvalitních šperků.

 

 

 


Kontakt

Koordinátor firmy Dedra : Jana Matušíková

koordinátorské číslo : 158014


Mobil : 736 480 290Oficiální weby Dedra :

dedra

mojadedraOnline katalogy Dedra

 katalog dedra
katalog dedra czkatalog dedra pl


 

dedra


 

vánoční ozdoby dedra


 

varmix


 

robozajíc dedra


 

dedra vitvit


 

dedra registrace


 

rawbot dedra


 

dedra čistič oken


 

dedra hračky


 

dedra planetário


Krasa.cz

 

tulítko


 

dedra biopan


 

dedra holící strojky


 

pastart dedra


 

dedra parní stanice