DEDRA - SOUTĚŽ O VARMIX - ČERVENEC-ZÁŘÍ 2015

LOSOVACÍ SOUTĚŽ O MULTIFUNKČNÍ KUCHYŇSKÝ ROBOT VARMIX SYSTEMAT

S KOORDINÁTOREM Č.158014 - JANA MATUŠÍKOVÁ

 

UKONČENO

VÝHERKYNĚ : Matoušková Marta, Velké Vrbno. Gratuluji :)

 

soutěž o varmix
 PODMÍNKY AKCE :

Každý zákazník/prodejce/koordinátor Dedry,

který si při PRVOobjednávce na www.dedra.cz Vytvoří nový účet (nebo se tzv. PŘEDREGISTRUJE), uvede koordinátora č.158014 pro získání slev až 23% nebo možnost spolupráce a jeho prvoobjednávka bude mít hodnotu nad 1300 Kč / 52 € v katalogových cenách

v období od 1.7. do 30.9.2015, se zařadí do SLOSOVÁNÍ o 

 

VARMIX SYSTEMAT V HODNOTĚ 8990 KČ !

 

 

ZPŮSOB LOSOVÁNÍ :

Každého zákazníka, který splní podmínku (prvoobjednávka nad 1300 Kč / 52 € v katalogových cenách), zapíši do tabulky číslované vzestupně od č.1.

Na začátku října 2015 vylosuji 1 VÝHERCE pomocí online generátoru náhodných čísel.

Výherce budu informovat emailem a uveřejním ho i zde na webu. Zásilku odešlu doporučeně Českou poštou nejpozději do 15.10.2015.

 

 

Soutěže se zúčastní každý zákazník v mém týmu, který v uvedeném období provede prvoobjednávku nad 1300 Kč / 52 € a zásilku řádně převezme a zaplatí.
Zákazník, který zásilku nepřevezme nebo do 30ti dnů vrátí celou zásilku v rámci 100% záruky na Dedru, na výhru nemá nárok.
Soutěže se zúčastní i zákazník, který se tzv. předregistruje, uvede koordinátora č.158014 a Prvoobjednávku v hodnotě nad 1300 Kč provede později (nejdéle do 30.9.2015).

Soutěž platí pro celou ČR i Slovensko.

 

 

Na bezplatné dárky ze soutěží se nevztahuje záruční doba.

 

Při prvoobjednávce nad 1300 Kč navíc dostanete přímo od firmy Dedra zdarma prací prášek z akce ÚSPĚŠNÝ START.

 

 

Váš koordinátor Jana Matušíková, 158014   :o)
(zprostředkovatel obchodu pro firmu Dedra)

 

 

Podrobné informace k soutěži : SOUTĚŽ O VARMIX SYSTEMAT.pdf (51318)

 

 

Varmix - 12 FUNKCÍ V JEDNOM

 

dedra varmix systemat

 

 

VAŘÍ A MÍCHÁ / MIXUJE ZÁROVEŇ! 

Rozsah teplot vaření: 0 až 120 stupňů Celsia

Regulace otáček: 200-10.000 otáček za minutu

Maximální pracovní kapacita nádoby 2 litry (maximální objem nádoby měřený až po okraj je 3 litry) Rozměry stroje: hloubka 27cm x šířka 35 cm

Ve spodní části 4 praktické přísavky, které zajistí maximílní stabilitu VarMixu během používání (VarMix během používání díky přísavkám pevně drží na místě a nepohybuje se po pracovní desce).

VarMix zastoupí všechny potřebné spotřebiče (mixéry, šlehače, parní hrnce, mlýnky, kutry,…), které jsou při přípravě receptů potřeba.

Ušetří čas, peníze i prostor v kuchyni a stane se Vašim nepostradatelným pomocníkem, umožňuje vaření různých složek pokrmu současně.  

 

Dodáváno včetně širokého příslušenství a umožňuje vaření, mixování, mělnění, drcení, mletí, sekání, vaření v páře, ohřívání, pomalé vaření, příprava těsta, šlehání, emulgace. Snadno připravíte kaše, polévky (krémové i čiré), pomazánky, omáčky, dezerty, džemy, marmelády, krémy, strouhanky (i z čerstvých rohlíků), drcený led, zmrzliny, ledové nápoje, koktejly, kojeneckou stravu (zeleninovou i ovocnou)… ZDARMA kuchařka se spoustou receptů.

VarMix  umožňuje vaření v páře (zastoupí parní hrnec), které je nejzdravějším způsobem přípravy pokrmů. Nedochází ke ztrátě vitamínů ani živin. Potraviny jsou vařeny rovnoměrně a bez tuku! Různé složky pokrmu jsou připravovány současně, což šetří Váš čas i peníze a kompletní hlavní chod je připraven během půl hodiny.

S kuchyňským multifunkčním robotem VarMix uvaříte v krátkém čase a bez námahy všechny druhy hlavních chodů, (brambory, těstoviny, rýže, zelenina, knedlíky,…), masa (kuřecí, vepřové, hovězí,skopové,…), polévek (vývary, krémové), omáček, zavářek, moučníků, zeleninových salátů, pomazánek, nápojů, koktejlů, zmrzlin, krémů, marmelád, džemů, majonéz, kaší, kojeneckou stravu (zeleninovou i ovocnou)… 

Ovládání je intuitivní a velmi jednoduché, umožní Vám realizovat všechny recepty, aniž byste museli vaření věnovat spoustu času a to vždy s dokonalým výsledkem. Už nebude recept, kterého byste se obávali, že ho nezvládnete. Budete vařit rychle a jednoduše jako profesionálové.

 

Kompletní VARMIX SYSTEMAT obsahuje:

1.VARMIX SYSTEMAT – hlavní motorová jednotka (s varným kráterem a ovládacím panelem)

2.Nerezová mixovací nádoba

3.Mixovací nože

4.Víko včetně těsnící gumy

5.Košíček na vaření

6.Parní nástavec včetně síta a pokličky

7.Stěrka VarMixu s ochrannou manžetou

8.Bezpečností chránič nožů VarMixu

9.Šlehací motýlek (používá se výhradně společně s bezpečnostním chráničem nožů!)

10.Odměrka

11.Základní kuchařka + návod na použití

 

 

 

dedra

PODROBNÝ NÁVOD NA REGISTRACI : REGISTRACE KROK ZA KROKEM

 

 

INFORMACE O MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE : REGISTRACE, SPOLUPRÁCE

 

 

 

 

 

 

dedra

 


Online katalogy Dedra

 katalog dedra
 


Oficiální weby Dedra :

dedra

mojadedra

 SLEVOVÝ KÓD : 

 158014