ZAPOMNĚLI JSTE UVÉST KOORDINÁTORA ?

DOPLNĚNÍ KOORDINÁTORA DEDRY = SLEVOVÉHO KÓDU

 

NEUVEDLI JSTE PŘI PRVNÍM NÁKUPU NA WEBU DEDRA SLEVOVÝ KÓD A NEZÍSKALI SLEVY?

 

Nevadí, koordinátora Dedry lze doplnit.

Koordinátora Dedry (jeho slevový kód) je nutné uvést při registraci na www.dedra.cz nebo později doplnit,
abyste mohli nakupovat výrobky Dedra pro vlastní spotřebu se slevou až 23%, nebo s Dedrou mohli spolupracovat a získali další výhody.

 

  1. Pokud jste si při první objednávce na www.dedra.cz vytvořili nový účet, ale neuvedli koordinátora, můžete si koordinátora sami doplnit - po přihlášení na www.dedra.cz si v Zákaznickém profilu doplňte číslo koordinátora 158014. Po doplnění okamžitě uvidíte nákupní ceny po slevě, tzv. JNC - jednotná nákupní cena.
     
  2. jestliže jste si při první objednávce nový účet nevytvořili nebo nevíte přihlašovací heslo, napište email na objednavky@dedra.cz a požádejte o doplnění koordinátora č. 158014 a o zaslání nového přihlašovacího hesla na váš email. V emailu uveďte zákaznické číslo, které najdete na vaší faktuře, nebo vaše kontaktní údaje.

 

Jakmile vám pracovníci Dedry koordinátora doplní, můžete se na Dedru přihlásit a nakupovat za snížené nákupní ceny se slevou až 23% z cen katalogových.

 

V případě, že jste u Dedry nenakupovali déle jak 12 měsíců, můžete se znovu zaregistrovat prvoobjednávkou a vybrat si koordinátora. Bude vám přiděleno nové zákaznické číslo a budete mít nárok na slevy a dárek z akce Úspěšný start.
(při této prvoobjednávce zadáte jiný email, než který jste používali dříve)

 

 

Ráda vás přivítám do svého Dedra týmu. Koordinátor č.158014, Jana Matušíková.

 

 

 

 

 

 

dedra


Online katalogy Dedra

 katalog dedra
 


Oficiální weby Dedra :

dedra

mojadedra

 SLEVOVÝ KÓD : 

 158014